“Sağlık Mutluluktur” sloganı ile 1995 yılından beri Körfez’de, Özel Körfez Marmara Hastanesi olarak sağlık hizmeti veren kuruluşumuz Derince’de Özel Derince Marmara Tıp Merkezi ile hizmetlerine devam ediyor.

2.000 metrekare kapalı kullanım alanı içerisinde kurulan Özel Derince Marmara Tıp Merkezi’nde alanında uzman doktorların bulunduğu birçok branşta SGK ve özel sağlık sigortalı hastalarımıza hizmet verilmektedir.

Özel Derince Marmara Tıp Merkezi’nin, iç dekorasyonunda, doğal malzeme ve renkler kullanıldı. Hasta odaklı merkezdeki muayene odaları tıbbi ihtiyaçlara uygun olarak dizayn edilirken geniş lobi alanları, hasta ve hasta yakınları düşünülerek tasarlandı. Ambulans ve hasta girişlerinin ayrı konumlandığı acil serviste cerrahi ve ortopedik girişimlerin yapıldığı müdahale odası ve müşahede odaları yer almaktadır.

Özel Derince Marmara Tıp Merkezi, geniş ve ferah fiziki alanları, çağdaş mimari konsepti, güncel teknolojik ürünlerle donatılmış altyapısıyla, gerekli olan durumlarda Özel Körfez Marmara Hastanesi ile hızlı ve etkin ulaşım sağlayabilecek şekilde konumlandı.

Teknik altyapısı, tıbbi teknolojisi, uzman branş hekimleri ve tıbbi branş yelpazesiyle, Özel Derince Marmara Tıp Merkezi bünyesinde;
Kulak Burun Boğaz
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
İç Hastalıkları (Dahiliye)
Genel Cerrahi
Ortopedi ve Travmatoloji
Kadın Hastalıkları ve Doğum
Ağız ve Diş Sağlığı
Acil Servis

CategoryGenel
Write a comment:

*

Your email address will not be published.

© 2017 - Powered By by 10uR

Özel Marmara Sağlık Hizmetleri Aş.       444 9 564